Kontaktuppgifter till MR Sörmland

Verksamhetsledare

VD
Henrik Fagerlund
076-815 11 67
henrik.fagerlund@mrsormland.se

EKONOMICHEF
Anna Nilsson
070-815 11 33
anna.nilsson@mrsormland.se

CHEF YTTRE FASTIGHETSSKÖTSEL
Göran Lyrmark
076-8150051
goran.lyrmark@mrsormland.se

REGIONCHEF ESKILSTUNA
CHRISTIAN SAHL
072-530 70 15
christian.sahl@mrsormland.se

REGIONCHEF FLEN & GNESTA
Tanja Ruonaoja
070-815 36 50
tanja.ruonaoja@mrsormland.se

REGIONCHEF NYKÖPING, OXELÖSUND & TROSA (SOMMAR)
Kent Nahlbom
076-815 11 07
kent.nahlbom@mrsormland.se

REGIONCHEF NYKÖPING, OXELÖSUND & TROSA (VINTER)
Peter Jonsson
076-815 11 06
peter.jonsson@mrsormland.se

REGIONCHEF KATRINEHOLM & VINGÅKER
Håkan Persson
076-815 11 05
hakan.persson@mrsormland.se

REGIONCHEF STRÄNGNÄS, SÖDERTÖRN
Maria Hammarstedt
076-815 16 09
maria.hammarstedt@mrsormland.se

OMRÅDESCHEF ANLÄGGNING
Tf. Henrik Fagerlund
076-815 11 67
henrik.fagerlund@mrsormland.se

OMRÅDESCHEF LANTBRUK
Daniel Smedeby
076-815 11 03
daniel.smedeby@mrsormland.se

UTBILDNINGS KOORDINATOR, ADMINISTRATÖR
Pernilla Wallstedt
076-899 79 25
pernilla.wallstedt@mrsormland.se

ADMINISTRATÖR FLEN
Gunilla Öhman
076-815 11 02
gunilla.ohman@mrsormland.se

ADMINISTARTÖR
Karin Johansson Karlsson
karin.j.karlsson@mrsormland.se
070-574 03 11

ARBETSLEDARE KATRINEHOLM
Jenny Hollström
070-7896094
jenny.hollstrom@mrsormland.se

ARBETSLEDARE VINGÅKER
Per-Arne Henriksson
076-8359150
per-arne.henriksson@mrsormland.se

ARBETSLEDARE VINGÅKER
Örjan Johansson
070-306 26 91
orjan.johansson@mrsormland.se

ARBETSLEDARE STRÄNGNÄS SÖDERTÖRN
Jenny Hammarstedt
073-705 47 51
ARBETSLEDARE ANLÄGGNING
Steffan Kluge
070-415 99 43
steffan.kluge@mrsormland.se

ARBETSLEDARE ANLÄGGNING
Kent "Frasse" Jonsson
073-0916270
kent.jonsson@mrsormland.se

ARBETSLEDARE ANLÄGGNING
André van der Meulen
070-886 62 14
andre.meulen@mrsormland.se

ARBETSLEDARE ANLÄGGNING
Jens Kåbring
070-646 00 35

Postadress

Brogetorps Företagsby
642 33 FLEN

Besöksadress

Brogetorps Företagsby
642 33 FLEN

Telefon

Växelnummer: 0157- 303 12

Mobiltelefon

-

E-post

Fax

0157-303 24

Org. nr

716424-0447

MR Sörmland är med när Flens Bostad bygger nytt!

I november inleddes arbetet och på torsdagsförmiddagen genomfördes det symboliska första spadtaget av representanter från Flens kommun, politiken, Flens bostad AB, byggföretaget JSB samt MR Sörmland.

http://ekuriren.se/nyheter/flen/1.3630217--klart-for-inflyttning-efter-sommaren-

 

 

Bli medlem i
MR Sörmland

Ingen kan allt men alla kan något - Tillsammans är vi starka!

Läs mer och ansök

©
MR Sörmland
Phone
0157- 303 12
Email
Adress
Brogetorps Företagsby, 642 33 Flen
Tipsa en vän
Facebook
Skriv ut