Kontaktuppgifter till MR Sörmland

Verksamhetsledare

VERKSAMHETS CHEF
Göran Lyrmark
076-815 00 51
goran.lyrmark@mrsormland.se

EKONOMICHEF
Anna Nilsson
070-815 11 33
anna.nilsson@mrsormland.se

CHEF MARK & ANLÄGGNING
Peter Bjurvald
070-300 56 26
peter.bjurvald@mrsormland.se

REGIONCHEF SYD
Håkan Persson
076-815 11 05
hakan.persson@mrsormland.se

REGIONCHEF NORR
Maria Hammarstedt
076-815 16 09
maria.hammarstedt@mrsormland.se

DRIFTANSVARIG LANTBRUK
Daniel Smedeby
076-815 11 03
daniel.smedeby@mrsormland.se

DRIFTANSVARIG BYGG
Kent Nahlbom
076-815 11 07
kent.nahlbom@mrsormland.se

UTBILDNINGS KOORDINATOR, ADMINISTRATÖR
Pernilla Wallstedt
076-899 79 25
pernilla.wallstedt@mrsormland.se

ADMINISTARTÖR
Karin Johansson Karlsson
karin.j.karlsson@mrsormland.se
070-574 03 11

ARBETSLEDARE
Tanja Ruonaoja
070-815 36 50
tanja.ruonaoja@mrsormland.se

ARBETSLEDARE
Peter Jonsson
076-815 11 06
peter.jonsson@mrsormland.se

ARBETSLEDARE
Jenny Hollström
070-7896094
jenny.hollstrom@mrsormland.se

ARBETSLEDARE
Per-Arne Henriksson
076-8359150
per-arne.henriksson@mrsormland.se

ARBETSLEDARE
Örjan Johansson
070-306 26 91
orjan.johansson@mrsormland.se

ARBETSLEDARE
Jenny Hammarstedt
073-705 47 51
jenny.hammarstedt@rsormland.se

ARBETSLEDARE
Oscar Wulff
070-309 02 92
Oscar.wulff@hotmail.com

ARBETSLEDARE
Steffan Kluge
070-415 99 43
steffan.kluge@mrsormland.se

ARBETSLEDARE ANLÄGGNING
Kent "Frasse" Jonsson
073-0916270
kent.jonsson@mrsormland.se

ARBETSLEDARE ANLÄGGNING
André van der Meulen
070-886 62 14
andre.meulen@mrsormland.se

ARBETSLEDARE ANLÄGGNING
Jens Kåbring
070-646 00 35

Postadress

Brogetorps Företagsby
642 33 FLEN

Besöksadress

Brogetorps Företagsby
642 33 FLEN

Telefon

Växelnummer: 0157- 303 12

Mobiltelefon

-

E-post

Fax

0157-303 24

Org. nr

716424-0447

Bli medlem i
MR Sörmland

Ingen kan allt men alla kan något - Tillsammans är vi starka!

Läs mer och ansök

©
MR Sörmland
Phone
0157- 303 12
Email
Adress
Brogetorps Företagsby, 642 33 Flen
Tipsa en vän
Facebook
Skriv ut